15.3 C
Warsaw
piątek, Kwiecień 26, 2019

Najlepsze miejsca na wczasy z dziećmi

0
Najlepsze miejsca na wczasy z dziećmi

W czasie wakacji z dziećmi najważniejsze są: wygoda i bezpieczeństwo. Na równi stawia się też atrakcje i oczywiście wspaniałe warunki atmosferyczne. Wśród miejsc najchętniej odwiedzanych przez całe rodziny znajdują się, m.in.: Bułgaria, Turcja i Korfu.

Pułapki czyhające na poszukujących noclegu w górach

0
Pułapki czyhające na poszukujących noclegu w górach

Chcesz wyjechać na urlop i w ostatniej chwili postanowiłeś to zrealizować. Nerwowo poszukujesz noclegu. Nie robisz wnikliwej analizy, nie zapoznajesz się z ofertą, nie czytasz. Bazujesz na kilku obrazach, które wywołują w Tobie pozytywne emocje i rezerwujesz. Kupujesz to, co portal chce abyś kupił, a nie to, czego potrzebujesz lub oczekujesz. Najczęściej kryteria wyświetlania i algorytm z tym związany jest słodką tajemnicą właścicieli systemu oferującego możliwość rezerwacji. Klikasz kupuję w jednym z bardziej znanych portali oferujących możliwość rezerwacji online i już gotowe. Pakujesz się i ruszasz w podróż. Wydaje Ci się, że nic Cię nie zaskoczy, a tu nagle…

Miało być tak pięknie

No właśnie. Chciałeś odpocząć od zgiełku miasta, a tu niespodzianka – pokój który wynająłeś znajduje się nad sklepem spożywczym, do którego dostawy artykułów zaczynają się od godziny 6.00, a naprzeciw jest ogródek piwny z którego dobiega muzyka i gwar do późnych godzin nocnych. Wyobrażałeś sobie, że skoro jedziesz do uzdrowiska to zapewne będziesz miał piękny widok z okna, a dom otoczony będzie łąką pełną kwitnących kwiatów. Niestety zamiast motyli i kwiatów masz szczekanie psów, gwar spacerujących turystów i klaksony przejeżdżających samochodów na pobliskiej ulicy.

Tak niewiele za tak wiele

Pobyt na wypoczynku w kurorcie ma swoją cenę. Miejscowości takie jak np. Zakopane i Krynica zawsze będą oferowały ceny wyższe, niż miejscowości oddalone o kilka lub kilkanaście kilometrów i choć nie każdy chciałby mieszkać na rynku w Krakowie to wiadomo, że takie mieszkania będą najdroższe oferując nie zawsze idący w parze z ceną komfort. Wróćmy jednak w nasze góry. Wybierając miejsce na nocleg w górach, sprawdź dokładnie, w jakim pokoju będziesz zmuszony przebywać. Czy w tym pokoju będzie choć trochę przestrzeni? Czy zdjęcia zostały zrobione szerokokątnym obiektywem aby zniekształcić rzeczywistość i pokazać więcej, niż otrzymasz w realu? Czy powierzchnia całkowita równa się powierzchni użytkowej? Czy może „urocze” skosy, małe okienko, ponure ściany, zbyt słabe żarówki spowodują, że będziesz czuł się jak w norze i ciągle będziesz myślał jak uciec.

Pobyt na wypoczynku

Porozmawiaj z właścicielem

Nie tylko komunikatory, nie tylko magiczny przycisk kup teraz ale człowiek. Jeżeli wykonasz telefon do ośrodka i zapytasz o nurtujące Cię wątpliwości, posłuchasz głosu właściciela, to być może przekonasz się, że obiekt który wybrałeś będzie dla Ciebie odpowiedni. Lub odwrotnie – uznasz po zadaniu kilku pytań, że ten obiekt nie jest dla Ciebie. Jeśli tego nie zrobisz i zaufasz tylko informacjom w internecie i zdjęciom, to możesz na miejscu się rozczarować. Zasługujesz na prawdziwy urlop w godnych warunkach niezależnie od tego, ile Twój pobyt będzie kosztował, więc dokonuj trafnych i przemyślanych wyborów. No właśnie, jeśli już mówimy o pieniądzach, ile powinien kosztować dobry nocleg w górach? Na to pytanie nie ma odpowiedzi. Cena nie decyduje o niczym. Znaleźć można naprawdę fajne domy, gdzie za nocleg zapłacisz mniej niż 50 zł, a za te pieniądze otrzymasz bardzo dobre warunki do wypoczynku, ale może być także odwrotnie. Przepłacisz za pobyt w ośrodku wczasowym, który już swoje lata świetności będzie miał za sobą, gdzie strach będzie ściągnąć buty czy wejść bez klapek pod prysznic. Gdzie materace będą zbyt miękkie, a łóżka zbyt wąskie i krótkie. Poświęć trochę czasu i poszukaj miejsca oferującego noclegi w górach, bez koloryzowania i poprawiania rzeczywistości, a będziesz zadowolony.

Ważne postacie związane z Łazienkami Królewskimi

0
Ważne postacie związane z Łazienkami Królewskimi

Stanisław August Poniatowski, Dominik Merlini, Fryderyk Chopin – to zaledwie trzy z wielu postaci, które w mniejszym lub większym stopniu związane są z Łazienkami Królewskimi. Związek ten nie zawsze jest bezpośredni, często ma charakter symboliczny. Spacerując malowniczymi łazienkowskimi alejami, można natrafić na ślady wielu osobistości ze świata polityki, sztuki i historii.

Marynarz również składa zeznanie podatkowe

0
Marynarz również składa zeznanie podatkowe

Nieuchronnie nadszedł ten czas w roku, w którym osiągający jakiekolwiek dochody Polacy, muszą rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Zasada jest prosta: każdy, kto jest zameldowany na terytorium państwa polskiego, podlega obowiązkowi rozliczenia się z całości osiągniętych w minionym roku dochodów. Nie ma znaczenia w tym momencie, czy wynagrodzenie otrzymał od krajowego czy zagranicznego pracodawcy. Szczególnie zawiłym pod względem prawnym przypadkiem są podatki dla marynarzy. Jak zatem wygląda rozliczenie osób pracujących na morzu?

Jak marynarz rozlicza PIT?

Marynarze zatrudnieni wyłącznie przez polskie przedsiębiorstwa nie powinni mieć z tym większych problemów. Od 1 stycznia 2019 r. nie są oni zobligowani do samodzielnego przygotowywania deklaracji podatkowej. Zajęła się tym za nich Krajowa Administracja Skarbowa. Każdy podatnik może się w tej chwili zalogować na stronie internetowej Portalu Podatkowego i sprawdzić, czy jego deklaracja jest sporządzona poprawnie. Rozliczanie podatków marynarzy staje się problematyczne w momencie, gdy otrzymują oni wynagrodzenie od zagranicznych firm. W takim wypadku KAS nie będzie miała wystarczających informacji, by przygotować rozliczenie prawidłowo uwzględniające podatek za pracę marynarzy. Konieczne będzie wiec złożenie do Urzędu Skarbowego stosownej korekty zeznania podatkowego.

Jak radzić sobie, gdy podatki marynarskie są za trudne?

Dobrym rozwiązaniem jest zwrócenie się do specjalisty w tej dziedzinie. Wykwalifikowany radca prawny pomoże osobom pracującym na morzu przygotować korektę zeznania podatkowego. Zadba także o kompleksowe rozliczenie podatkowe rodzin marynarzy. Dobra kancelaria radcowska, zatrudniająca doświadczonych radców prawnych, uwolni swoich klientów od problematycznych zagadnień związanych z rozliczeniami podatkowymi. Kancelarię taką można znaleźć pod adresem: https://radcaprawny-trojmiasto.pl/. Marynarze korzystający z jej usług na pewno docenią fachową pomoc prawną. Dzięki niej nie będą musieli się już obawiać fiskusa.

Skuteczne metody poszukiwania pracy za granicą

0
Skuteczne metody poszukiwania pracy za granicą

Wyjazd za granicę do pracy to zawsze spore wyzwanie, które wiąże się ze zmianą dotychczasowego stylu życia, a czasami także z podjęciem się pracy z zupełnie innej branży, czy poniżej kwalifikacji. Bardzo duże znaczenie ma wybór odpowiednich metod poszukiwania pracy, aby cały proces przebiegł szybko i sprawnie.

Mama młodej pary

0
Mama młodej pary

Nie ulega wątpliwości, iż wiodącymi postaciami podczas wesela jest rzecz jasna młoda para. To właśnie panna młoda jest podczas ślubu oraz zabawy weselnej osobą, na której powinna się skupiać cała uwaga. To ona powinna mieć najbardziej wystawną suknię, makijaż szczególnie podkreślający jej naturalne piękno oraz fryzurę, która będzie trafiać w jej gust, a także sprawi, że będzie ona wyglądać jak księżniczka, obok której nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie. Jest to oczywiście zrozumiałe. Podczas tego typu uroczystości rodzice bardzo często pozostają nieco z tyłu, nie chcą rzucać się w oczy, aby nie przygasić w żaden sposób blasku młodej pary. I choć jest to oczywiście zrozumiałe, nie należy całkowicie zapominać o tym, jak prezentują się rodzice pary młodej. Są to przecież najbliżsi, najważniejsi krewni głównych bohaterów tej uroczystości, oni również powinni więc móc wyglądać schludnie i elegancko.

Dylemat mają zazwyczaj szczególnie mamy pań oraz panów młodych. Nie ma się bowiem co oszukiwać – sukienka na wesele dla mamy to element wyglądu zdecydowanie bardzo ważny, jednakże niesamowicie trudno go zazwyczaj wybrać. Choć sukienek jest w sklepach mnóstwo, wcale nie tak łatwo jest wybrać taką, która będzie się na mamie prezentować ładnie, schludnie i elegancko, a jednocześnie nie przyćmi kreacji panny młodej. Zakupy, których głównym celem jest sukienka na wesele dla mamy, są zawsze ogromnym, trudnym wyzwaniem. Mamy często popełniają dwa błędy.

Jednym z nich jest wybór bardzo prostej, wręcz przeciętnej sukienki, która ani nie podkreśla urody, ani nie jest nawet zgodna z obecnie panującymi trendami. Mama wychodzi wtedy zazwyczaj z założenia, że to nie ona jest tego dnia najważniejsza i wcale nie musi błyszczeć. Decyduje się więc albo na – kolokwialnie mówiąc – pierwszą lepszą sukienkę, albo na najprostszą, jaka tylko wpadnie jej w oko. Nie chce się rzucać w oczy, przyciągać uwagi, chce być jedynie swego rodzaju tłem dla młodej pary. Choć usunięcie się w tło i chęć wyeksponowania młodej pary jest bez wątpienia pięknym gestem, często sprawia jedynie, iż rodzice prezentują się blado i niestety nieco nijako. Wybierając kreacje na wesele swoich dzieci powinni zawsze pamiętać, że taka okazja zdarza się raz w życiu i dzieci z całą pewnością chciałyby, by ich rodzice wykorzystali w pełni swój potencjał i zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Chyba każde dziecko uważa przecież, że jego rodzice zasługują na wszystko co najlepsze.

Drugim błędem jest sytuacja odwrotna do opisanej powyżej. Bardzo często mamy panien młodych decydują się na suknię, którą bez wahania mogłaby założyć sama panna młoda. Choć kreacja jest przepiękna, wcale w takiej sytuacji nie zachwyca – jest bowiem niejednokrotnie bardziej wystawna i piękna, niż suknia ślubna. Taka sytuacja nigdy nie jest pożądana, nigdy nie wygląda to też dobrze. Córki niejednokrotnie mają w takiej sytuacji żal do mamy – dlaczego spośród wszystkich dostępnych sukienek musiała wybrać akurat taką, która wygląda jak suknia ślubna? Zawsze należy więc pamiętać o dwóch prostych zasadach – pierwszą jest podkreślenie swojej urody, drugą zaś to, by nie rywalizować z panną młodą.

http://www.zespolnapiecia.pl/

Czerwona herbata na odchudzanie

0
Czerwona herbata na odchudzanie

Ludzie, którzy chcą schudnąć, szukają różnych sposobów, żeby osiągnąć swój cel. Codziennie ważą się na wadze, żeby sprawdzić, czy nie przytyli, a także stosują różnorodne diety, które z założenia mają sprawić, że staną się oni piękni i szczupli. Niestety nie jest to wszystko takie proste, bo praktyka znacznie różni się od teorii, która zawsze brzmi tak pięknie, że niemal nierealnie. Wiedzą o tym osoby, które chociaż raz były na jakiejkolwiek diecie, o której przykładowo wyczytali w sieci. Są one często zniechęcone, bo okazuje się bowiem, że nie wystarczy nie jeść, żeby schudnąć. Wiadomo, trzeba ograniczyć ilość spożywanego jedzenia, ale nie w tym tkwi sekret sukcesu. Najważniejsze jest przede wszystkim zamienienie produktów, jakie się spożywa. Zamiast smażonego mięsa, trzeba robić mięso gotowane na parze, a także bardzo często zrezygnować z soli, lub przynajmniej ją stopniowo ograniczać. Tylko w ten sposób można zauważyć jakiekolwiek efekty swojego działania, bo to, że zje się jedynie pół smażonego kotleta, nie ma żadnego wpływu na postęp w odchudzaniu. Zmiana nawyków żywieniowych wydaje się wręcz konieczna, jeśli chce się w niedługim czasie zobaczyć, że cyfra na wadze się zmieniła. Brzmi to może jak bajka, ale jeśli ma się silną wolę i chęć, to można osiągnąć praktycznie wszystko, o czym się marzy, więc nie należy podchodzić do tej kwestii z tak zwanym przymrużeniem oka.

Dobre efekty podczas odchudzania można uzyskać na wiele sposobów. Dobra jest czerwona herbata na odchudzanie, ale tylko wówczas, gdy pije się ją regularnie. Nie jest ona droga i praktycznie można powiedzieć, że każdy może taką kupić w sklepie zielarskim albo w aptece, a nawet w zwykłym sklepie osiedlowym, bo jest ona tak samo popularna, jak czarna herbata. Bardziej wymyślne, czyli na przykład biała, albo różne smakowe napary, nie są tak łatwo dostępne, ale akurat czerwona na stałe zagościła w krajowych sklepach i cieszy się ona ogromną popularnością i to nie tylko wśród osób, które walczą z nadwagą. Niektórzy po prostu cenią ją za jej wspaniały i można by rzecz, niepowtarzalny aromat, który unosi się po całym domu, jeśli zaparzy się herbatę w liściach. Jest to jeden z powodów, dla którego ludzie tak chętnie sięgają po tego typu napar. Warto serwować ją w niewielkiej filiżance. Im mniej wody, tym lepiej, bo najcenniejsza jest skoncentrowana esencja. Warto myć zęby po spożyciu tej herbaty, bo ma ona właściwości barwiące płytkę nazębną. Jeśli spożywa jej się naprawdę dużo, to efekty tego działania można zobaczyć na swoich zębach, więc warto mieć to na uwadze.

Jak widać, sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów jest naprawdę wiele. Niektórzy decydują się na zakup herbat, które wpływają na metabolizm i po prostu hamują łaknienie. A inne osoby wolą łykać tabletki z chromem. Pewna część osób wybiera ćwiczenia fizyczne i ograniczenie spożywania niezdrowych posiłków, co także przynosi dobre efekty, o ile nie jest to oczywiście działanie jednorazowe, ale regularne, a więc wykonywane ciągle.

http://www.abczdrowia.com.pl/

Jak chudnąć przy oglądaniu serialu?

0
Jak chudnąć przy oglądaniu serialu?

Jakie jest marzenie wszystkich odchudzających się? Tracić kilogramy mimochodem. Dlatego opcje w stylu pas wibrujący czy rowerek stacjonarny a odchudzanie są takie kuszące. Maraton z serialem nabiera sensu, dosłownie i w przenośni, gdy postawisz sprzęt naprzeciwko telewizora i zaczniesz ćwiczenia. Nie ma to, jak łączyć przyjemne z pożytecznym. Odpalasz ulubione filmiki na YouTube i jedziesz. Nawet nie zauważysz, kiedy mija godzina treningu. Waga leci w dół, a chęci nie topnieją. To jest jeden z większych plusów, jeżeli chodzi o rowerek stacjonarny a odchudzanie, że zmniejsza się problem drastycznego obniżenia motywacji. Kto nie chciałby obejrzeć następnego odcinka ulubionego serialu? No właśnie! Nikt! Nie musisz także czuć wyrzutów sumienia, że za dużo siedzisz przed monitorem. Przecież cały czas pracujesz przecież nad swoją formą. Nie musisz też wychodzić z domu, przejmować się lepszą kondycją innych osób ani kupować modnego stroju i torby na siłownię. Kolejnym sposobem na ćwiczenia w domu jest trening z guru fitnessu, na przykład z Ewą Chodakowską, przez Internet. W budowaniu sylwetki liczy się przede wszystkim wytrwałość i systematyczność. Nie bez znaczenia jest także to, czy wykonujesz ćwiczenia w sposób prawidłowy. W przeciwnym razie łatwo o kontuzje i brak spodziewanego efektu. Aby temu zapobiec zapisz się na kilka lekcji do profesjonalnego trenera albo bardzo dokładnie naśladuj instrukcje z filmików. Szkoda czasu, by angażować się, zwłaszcza na początku, w zbyt skomplikowane układy. Trudno je zapamiętać i powtórzyć, a co za tym idzie, łatwo się sfrustrować. A frustracja to pierwszy krok do rezygnacji z ćwiczeń w ogóle. Z tego względu jak bumerang wraca kwestia typu steper lub rowerek stacjonarny a odchudzanie. Nie da się ukryć, że nie wymaga specjalnych umiejętności sportowych, trudno się nabawić kontuzji, a w dodatku używa się go i jednocześnie spędza miło czas. Czego chcieć więcej? Dodatkowym wspomożeniem w przyrastaniu masy mięśniowej będzie białkowa dieta. Poszukaj przepisów na pyszne koktajle. Kolorowe i pożywne napoje będą czynnikami motywującym w odchudzaniu. Gdzie jeszcze szukać motywacji? Do jednych z pomysłów należy oblepienie lodówki zdjęciami osób z takimi wymiarami, które chcesz mieć. Podtrzymanie zapału to trudny temat. Najlepiej zacząć od małych kroków, wtedy unikniesz tego, że szybko się zniechęcisz, ale także i zakwasów. Sekretem powodzenia treningów jest ich maksymalne dopasowanie do swojego temperamentu. Wolisz spocić się rano? Zaplanuj ćwiczenia przed pracą. Więcej entuzjazmu masz w sobie wieczorem? Działaj o tej porze. Wszystko w imię powodzenia misji zwanej odchudzaniem. Znajdź sobie kogoś, kto będzie ćwiczyć razem z Tobą. Wymieniajcie się doświadczeniami i nie pozwólcie sobie odpuszczać. Na rowerku stacjonarnym możecie się wspierać bez większych problemów przez telefon. To się nazywa magia, bo nawet nie musisz przerywać treningu. To trochę jak wspólna transmisja na żywo. Działa jak zamknięta grupa tematyczna w mediach społecznościowych, tylko analogowo. Do wypróbowania!

http://www.muscular.pl/

Działanie zielonej herbaty

0
Działanie zielonej herbaty

Od wielu lat staram się interesować tym, jaki wpływ na nasze zdrowie ma odżywianie i spożywanie ziół, oraz roślin. Kiedyś, gdy byłem osobą dużo młodszą, nie było to dla mnie istotne i niestety nie czułem się zbyt dobrze, a mój organizm szalał. Od kiedy poznałem swoją żonę, którą jest dietetyczką, udało mi się od razu złapać tak zwanego bakcyla na to, żeby zainteresować się tym, co stara się nam na co dzień podarować niezawodna natura. Oprócz tego, że zacząłem bardzo dużo czytać i uprawiać na działce własne warzywka, to również staramy się kilka razy w roku podróżować i zwiedzać pod tym kątem świat.

Kilka miesięcy udało nam się poznać świetnych ludzi w Kolumbii, z którymi to mocno się zaprzyjaźniliśmy. Okazało się, że byli na wycieczce w Polsce i zwiedzili Kraków, oraz Wrocław. W takich momentach człowiek uświadamia sobie, jaki świat jest mały i jak warto podróżować i poznawać inne kultury. Można się wymieniać wiedzą i korzystać na tym wewnętrznie. Oczywiście nie możemy zapominać, że warto znać języki obce, które w znacznym stopniu ułatwią nam komunikację z innymi osobami. Bez języka i na migi być może dogadamy się o najprostsze rzeczy, ale z pewnością będzie nam bardzo ciężko nawiązać jakiś głębszy kontakt. Warto więc od najmłodszych lat uczyć się języków i stawiać na to w dużym stopniu.

Jeśli my nie znamy języków, albo zaczęliśmy się uczyć w bardzo dojrzałym wieku, to postarajmy się, by nasze dzieci mogły już od najmłodszych lat poznać je w dobrym stopniu. Ułatwi im to znacznie życie i otworzy drogę do wielkiej kariery. Zielona herbata a odchudzanie, to jeden z wielu tematów, który udało nam się omówić z naszymi znajomymi z Kolumbii. Twierdzą oni, że wszystko co daje natura, to dar od Boga i każdy produkt ma jakieś zastosowanie. Oczywiście Kolumbia słynie również z wielu twardych narkotyków, ale oni powiedzieli, że nie mają z nimi nic wspólnego i skupiają się na tym, co z pewnością nie jest groźne. Oprócz leczniczych właściwości zielonej herbaty, udało nam się również pogadać o tym, że świetna i bardzo modna, jest obecnie yerba mate. Parzy się ją na zimno, lub ciepło i zawsze dobrze smakuje.

Z racji, że wiele razy słyszeliśmy w naszym kraju o yerbie, a nie mieliśmy okazji jej nigdy spróbować, to postanowiliśmy, że tym razem skosztujemy tych smakołyków. Na początek poczuliśmy, że nasz żołądek nie za dobrze na nią reaguje, ale znajomi powiedzieli, że na początku to jest normalne i możemy mieć lekkie problemy gastryczne. Za każdym kolejnym razem miało już być dużo lepiej, a nasze samopoczucie miało się poprawiać. Yerba ma duży wpływ na oczyszczanie organizmu i na to, że czujemy się młodsi i bardzo zdrowi. Oczyszcza nas z toksyn i sprawia, że chce nam się więcej i dłużej. Sam często bywam ospały i wiele razy potrzebowałem czegoś, co postawi mnie na nogi. Niestety wiele razy nie wiedziałem, co może mi pomóc i co w takich momentach mogę stosować. Zielona herbata i yerba, to ogólnie dostępne i bardzo dobre zioła, które pomogą nam utrzymać zdrowy organizm.

http://www.zdrowakroplakrwi.pl/

Pozycjonowanie strony w Google

0
Pozycjonowanie strony w Google

Chcesz wypromować swoją firmę w Internecie, która istnieję już od jakiegoś czasu lub dopiero zaczynasz.
Jednym z najlepszych sposobów na wypromowanie swoje firmy w Internecie jest pozycjonowanie strony w Google.
Dokładnie ujmując umiejscowienie jej jak najwyżej w wynikach wyszukiwania.
Jak to zrobić? Jest na to parę sposobów.
Zacznijmy od unikalności strony. Podobnie jak jest w większości w firmach, konieczność jest przyciągnięcie uwagi klienta czymś unikatowym. W przypadku stron internetowych może to być treść artykułów, porady, wideo, grafiki. Jeżeli będzie coś kopiowane z innego serwisu, wpłynie to negatywnie na osoby odwiedzające stronę internetową. Wyszukiwarka google jak i opis firmy, świadczonej przez nią usług będą powielone z innej strony zdarzy się, że pozycja strony znajdzie się na niższych pozycjach w wyniku wyszukiwania.
Treść znajdująca się na stronie WWW uzupełniona o sprecyzowanej tematyce czy poradzie bądź instruktażu polepszy pozycję w wyszukiwarce.
Kolejny sposób już jest bardziej skierowany do osoby lub osób tworzących stronę internetową. W kodzie strony warto umieścić meta tagi. Umieszcza się w nich opis treści strony np. słowa kluczowe. Firma zajmuje się sprzedażą części do samochodu. Na jednej ze stron ukazane są produkty dostępne zatem by ulepszyć wynik w znaczniku meta wpisujemy jakie są części np. akumulator czy pokrowiec na fotele.
Przy tworzeniu strony należy również pamiętać o użytkownikach smartfonów. Strony internetowe, które dopasowują się do rozdzielczości nazywają się responsywnymi. Nie zawsze mamy czas żeby sprawdzić coś w na komputerze czasami szybciej jest na telefonie jeżeli ktoś jest w drodze. Dodatkowo od 21 kwietnia 2015 roku Google ma na uwadze wsparcie na urządzenia mobilne jako czynnik rankingowy. W momencie braku wsparcia ma to negatywne odzwierciedlenie na wyniki wyszukiwania.
Gdy klikasz by wejść na stronę internetową chcesz by ładowała się ona w miarę szybko. Na smartfonach zwłaszcza, gdyż nie zawsze mają dostęp do szybkiego łącza lecz na przykład dane komórkowe swojego operatora. Google udostępniło narzędzie, dzięki któremu można zweryfikować jak szybko ładuje się strona na smartfonie. Jest to PageSpeed Insights. Posiada również ustawienia pozwalające skrócić czas ładowania strony.
Jeżeli dysponujesz sklepem internetowym, warto posiadać SSL. SSL to protokół chroniący dane użytkowników strony zakładających konto i umieszczający swoje dane. Dane takie jak numer karty kredytowej czy dane adresowe. Warto posiadać protokół SSL by chronić dane użytkowników a przy okazji podnieść ranking swojej strony w wynikach wyszukiwania.
Ważnym elementem jest pozyskiwanie poleceń przez swoich klientów. Klient prowadzi blog o danej tematyce, spodobała się twoja strona i link do niej umieszcza na swoim blogu. Posiadasz poradę czy instruktaż na stronie internetowej na przykład o tym jak wymienić obudowę komputera. Na forum pojawia się pytanie w tej tematyce, ktoś zamieszcza link z twojej strony. Kolejne podwyższenie rankingu w wynikach wyszukiwania. Wskazane jest posiadać konta na portalach społecznościowych, udzielać się na dany temat, słuchać klientów.
Poprawiać to co zostało zasugerowane przez klienta lub ulepszyć.

http://www.wypozycjonujsklep.pl/