Czapka jest nieodłącznym elementem garderoby każdego dziecka. Szczególnie zimą musimy zadbać, aby głowa naszej pociechy właśnie w tym w najzimniejszym okresie roku była dobrze zabezpieczona. Powinna ona nie tylko dawać komfort, ciepło i dobrze się trzymać, ale musi się wyróżniać czymś jeszcze. Każda czapka zimowa powinna być modna i zgodna z obowiązującymi trendami. A jaka obecnie panuje moda na czapki zimowe dla dzieci?

Redaktorzy portali www.dzieciakowelove.pl oraz www.moda.net.pl przeanalizowali fasony najpopularniejszych czapek dla dzieci w znanych i lubianych sklepach (C&A, Cubus, Coccodrillo, H&M, Kappahl, ZARA, Textil Market, SMYK, 5.10.15). Zobaczmy więc, co się teraz nosi.

Zimowa czapka dla dziewczynki

Małe dziewczynki często biorą przykład ze swoich mam, które  są dla nich prawdziwymi bohaterkami, i które wiedzą co jest modne.  Tej zimy niewątpliwie hitem są czapki z dużym futrzanym pomponem. Fason ten dominuje w modzie dla dorosłych, jak również dla dzieci. Dla dziewczynek są to czapki w różnych kolorach, które często wzbogacone bywają dodatkowymi aplikacjami. Nieco starsze modnisie mogą wybierać delikatniejsze, prostsze fasony w stonowanych kolorach, które znajdziemy prawie we wszystkich sieciówkach. 

Kolejnym trendem, który trwa już od kilku sezonów to czapki, które posiadają elementy zwierzęce. Dotyczą one nadruków z podobiznami psa czy kota, a także  wystających uszów. Jeśli chcemy uszczęśliwić naszą pociechę tego typu fasonem, to musimy wybrać się do Smyka, Zary lub C&A.

Małe dziewczynki lubią inspirować się postaciami z bajek. Ten kult chyba nigdy nie przeminie, ponieważ co raz pojawia się jakaś bajka, która robi niezwykłą furorę wśród dzieci. Dziewczynki, które uwielbiają Krainę Lodu, Shimer i Shine lub Psi Patrol, mogą wybierać do woli. Popularne marki oferują ogromny wybór tego typu nakryć głowy.

Jednak nie tylko małe dziewczynki mogą liczyć na modne zimowe czapki. Starsze dziewczęta, które cenią sobie elegancję, powinny udać się do sklepu Zara. Tam w ofercie pojawiają się kapelusiki i berety, które dodają niezwykłego uroku młodej damie. Połączenie takiego nakrycia głowy np. ze stylowym płaszczykiem zrobi niemałe wrażenie, nie tylko na dziewczynce, ale także na jej koleżankach.

Czapka na zimę dla chłopca

Mali mężczyźni również lubią wyglądać stylowo i modnie.  Zara zaprezentowała dla najmniejszych chłopców  stonowane i minimalistyczne czapki wełniane. W niektórych fasonach pojawiają się również delikatne nadruki. Marka ta posiada również komplety z kominami. To korzystne rozwiązanie dla każdego rodzica, które pozwala na dopasowanie  szalika do czapki. Oczywiście na czapkach ani na pozostałych elementach zestawów nie brakuje popularnych postaciami z bajek, takich jak Spider-Man czy Psi Patrol. Zestawy takie znajdziemy w Textil Market, C&A lub 5.10.15. W naszym zestawieniu nie możemy pominąć czap z pomponami, które bez problemu znajdziemy w działach chłopięcych.

Czapka na zimę dla niemowląt

Dział niemowlęcy jest nie lada wyczynem dla projektantów. Tutaj biorą oni pod uwagę wygodę i komfort. Z tego względu najbardziej popularne są  czapki z wiązaniem pod szyją. Dobrze się trzymają i zapewniają ciepło nie tylko głowie, ale również uszom. Dominujące fasony czapek dla niemowląt posiadają uszy wzorowane na zwierzątkach lub ich podobizny. W sklepach Zara możemy dodatkowo liczyć na ciekawe komplety, zgodne z obowiązującymi trendami.

Więcej propozycji znajdziesz tutaj. Każda zaprezentowana czapka w modzie dziecięcej pochodzi z aktualnych kolekcji, dzięki czemu bez problemu znajdziecie je w sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here