Czy powinnam za niego wyjść? Czy on jest tym jedynym? Te pytania często zadają sobie nie tylko przyszłe panny młode, ale również kobiety na różnych etapach znajomości. Owszem, kochamy tą drugą osobę, ale czy na pewno będziemy ją kochać przez całe życie? Albo, czy on będzie kochał nas? Czy jesteśmy gotowi na małżeństwo? Jeszcze częstszą obawą jest możliwość istnienia kogoś bardziej odpowiedniego dla nas, którą często wypieramy przez poczucie winy. Mimo, że każdy związek jest inny, istnieje kilka uniwersalnych znaków, mówiących nam, że on jest tą jedyną, właściwą osobą.
1. Macie podobne wartości
Może zabrzmi to banalnie, ale jeżeli widzicie się za pięć, czy dziesięć lat w całkowicie rozbieżnych miejscach, wasz związek nie przetrwa. Powinniście mieć podobne wartości, jeśli chodzi o pracę, dzieci, czy nawet styl życia. Podróżnik, chcący całkowicie poświęcić swoje życie podróżowaniu nie pasuje do osoby, która chciałaby się osiedlić i założyć rodzinę. Jeśli jednak oboje chcecie mieć dwójkę dzieci, jednak za dopiero trzy/cztery lata i najchętniej najpierw byście wybudowali dom w waszym mieście, to znaczy, że jesteście dobrani.
2. Po wielu latach związku nadal nie jesteście sobą znudzeni
Okej, może i co piątek chodzicie do kina oraz znasz na pamięć każdą opowieść, którą opowiada nowo poznanym znajomym, ale mimo tej rutyny, z chęcią usłyszysz o jego dwumiesięcznej podróży do Indii oraz jak to jego szef raz się upił na imprezie firmowej i co to on nie zrobił. Chociaż zawsze zapomina gdzie zostawił kluczyki (zawsze na komodzie) z chęcią mu je podasz oraz z jeszcze większym uśmiechem poprawisz ten jeden kosmyk włosów, który mu się nigdy nie układa.
3. Ty dogadujesz się z jego rodziną, a on dogaduje się z twoją
Na kartkach świątecznych czy urodzinowych podpisujecie się oboje, nie boi się spytać twojego tatę o poradę na temat jego samochodu, ty czujesz się swobodnie w towarzystwie jego rodziny oraz to nie wydaje się dziwne, że mówisz do jego babci „”babciu””. On już jest częścią twojej rodziny, a ty częścią jego.
4. Mimo, że ciężko pracuje, ty zawsze jesteś jego priorytetem
Może nie zawsze ma na wszystko czas i czasem jest spięty, ale mimo wszystko wysłucha twoich opowieści o niesprawiedliwym szefie, który się na ciebie uwziął. Gdy się z tobą umówi na sobotnie leniuchowanie stara się dotrzymać słowa, wyłącza telefon i trzyma cię w ramionach cały dzień, bo mimo, że jest pracoholikiem, jesteś jego ulubioną osobą.
5. Sprawia, że czujesz się bezpieczna
Pokłóciłaś się z każdym, z kim mogłaś ale nie z nim. On z cierpliwością cię wysłucha, przytuli i pocieszy. Nawet w burzę, której nadal się boisz, czujesz się bezpieczna w jego ramionach oraz przy nim nie myślisz o niczym i nikim, tylko o tym jak bardzo go kochasz.

www.gminachorzele.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here