Gdzie znaleźć nocleg w Zakopanem

Ferie coraz bliżej – czas pomyśleć o zimowej wyprawie w góry. Jeżeli szukasz taniego noclegu postaw na noclegi Zakopane. Wśród miejsc każdy znajdzie coś dostosowanego do jego potrzeb i budżetu. Przykładem są apartamenty Zakopane. Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się:

  • jak Zakopane noclegi plasują się w porównaniu do okolicznych ofert,
  • jakie zagraniczne kraje można zobaczyć w alternatywie do polskich gór,
  • czym jest portal noclegi.pl,
  • jakie opcje można przefiltrować na stronie.

Noclegi w Zakopanem

Nie od dziś wiadomo, że noclegi w stolicy Tatr nie należą do najtańszych. Na stronie noclegi.pl można odnaleźć spokojnie tanie noclegi w Zakopanem. Przykładowo są to opłaty rzędu niecałych 100 złotych za noc dla dwóch osób do prawie 500 złotych za noc. Do popularnych a odrobinę tańszych miejscowości w okolicy Zakopanego należą: Kościelisko, Poronin, Murzasichle, Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska. Klientom zależy jednak na bezproblemowym dojeździe do głównych zabytków w centrum miasta.

Można się zastanawiać, dlaczego Polacy tak często odwiedzają Zakopane?

Zakopane z pewnością można nazwać zimową stolicą Polski. Kiedyś znane z uzdrowisk, obecnie to prawdziwy raj dla uprawiających sporty zimowe. Osoby odwiedzają Zakopane również na dłuższy pobyt. Każdy z pewnością będą w stanie znaleźć opcję dla nich. Nocując w Zakopanym można spodziewać się wysokiego standardu pokoi. Największymi zaletami jest bliskość do centrum Zakopanego oraz występujących w pobliżu atrakcji.

W top 3 pokoi w Zakopanem znajdują się Willa Orla, Willa Ślimakówka oraz Pensjonat Willa Kubik. Ceny są bardzo zróżnicowane ale z pewnością można uznać jest za przystępne.

Świetną opcją na wyjazd większą grupą jest wynajęcie apartamentu. W tym przypadku wychodzi to korzystniej cenowo. W pierwszej trójce uplasowały się Apartamenty Pod Borami, Apartament Literacki oraz Willa Chwost. Na terenie niektórych znajdują się również prywatne wypożyczalnie nart i innego sprzętu. Świetne prawda?

A może ferie za granicą?

Do najbardziej popularnych zimowych kierunków dostępnych na stronie należą Włochy, Austria oraz Niemcy. To tam Polacy o większej zasobności portfela decydują się na wyjazd. We wspomnianych krajach w górskiej scenerii nie można narzekać na złe warunki pogodowe. Dodatkowo stoki narciarskie są bardzo dobrze przygotowane nie tylko na ugoszczenie lokalnych mieszkańców, ale i turystów z całej Europy.

Czym jest portal noclegi.pl

Portal noclegi.pl łączy ciekawe, tanie noclegi w jednym miejscu. Celem firmy jest połączenie dwóch stron interesów: osoby potrzebującej zakwaterowania i osoby, u której klient mieszka. Cała historia firmy rozpoczęła się w 2006 roku. W tym czasie był to Szallas.hu, który rozwijał się inaczej w zestawieniu ze swoją konkurencją. W 2011 firmę uhonorowano liderem na rynku węgierskim. Firma wskazują trzy podstawowe idee, według których działa firma każdego dnia! Są to:

  • rozwój,
  • równość,
  • zdanie klientów, które jest najważniejsze.

Firma posiada certyfikaty bezpieczeństwa tj. Bezpieczne rezerwacje.

Jak prosto przefiltrować kierunki podróży?

Wybierając miejsce do którego zamierzamy wybrać się na ferie, warto prześledzić opcję filtrowania. Można w nich znaleźć między innymi: rodzaj obiektu, wyżywienia oraz informacje o atrakcjach i pobliskich atrakcjach. Dodatkowo istnieje prosty suwak wskazujący, jaką kwotę jesteśmy w stanie wydać za jeden nocleg dla jednej osoby. Co ciekawe można odznaczyć również środek płatności za rezerwację.

A wy jaki kierunek chcielibyście obrać na ferie – klasycznie Zakopane, czy coś innego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here