Dla wielu osób umywalka stanowi najważniejszy element wyposażenia łazienki. To przy niej rozpoczynamy każdy dzień, to ona jest świadkiem naszych przygotowań do ważnych wyjść i codziennych czynności higienicznych. Nic więc dziwnego, że zależy nam na tym, aby umywalka prezentowała się efektownie i jednocześnie, pozwalała w praktyczny i wygodny sposób wykonywać codzienne obowiązki. Doskonałym wyjściem jest umywalka z szafką. Dowiedz się jak wybrać odpowiedni zestaw i na co zwrócić uwagę.

Umywalka połączona z szafką to praktyczny i estetyczny sposób na utrzymanie porządku w łazience. Jednocześnie, zagospodarowanie przestrzeni pod umywalką pozwala nam zwiększyć estetykę łazienki i mieć pod ręką wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak kosmetyki czy środki do pielęgnacji. Na rynku znajdziemy bogatą ofertę szafek umywalkowych, zarówno sprzedawanych oddzielnie, jak i w zestawach z umywalką. Wielu specjalistów poleca wybór tego drugiego rozwiązania, choć oczywiście, możemy dokupić umywalkę i zamontować ją na wybranej wcześniej szafce.

Szafka z umywalką w zestawie

Decydując się na wybór zestawu składającego się z szafki wraz z umywalką, mamy pewność, że obie rzeczy do siebie pasują. Zarówno wymiary, jak i kształt poszczególnych elementów, będą więc ze sobą współgrać, co zapewni nam estetyczny wygląd oraz bezpieczne i wygodne korzystanie. Dedykowana szafka pod umywalkę to także lepsza wodoszczelność i łatwiejsze utrzymanie czystości. W ofercie sprzedawców znajdziemy zarówno szafki stojące, jak i wiszące, zależnie od naszych preferencji i układu architektonicznego łazienki. Szukasz szafki z umywalką? Zajrzyj na https://strefalazienek.pl/197-szafki-z-umywalka. Współczesne meble łazienkowe dostępne są w wielu kolorach, co zwiększa ich możliwości aranżacyjne. Niezależnie od tego, czy wybierzemy szafkę wiszącą, czy stojąca, należy zwrócić uwagę na to, by była ona wykonana z tworzywa odpornego na wilgoć, np. płyty meblowej zaimpregnowanej odpowiednim lakierem.

Umywalka nablatowa

Coraz modniejszym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są też umywalki nablatowe. Montowane na blacie szafki prezentują się nowocześnie i bardzo stylowo. Wielką zaletą takiego połączenia jest fakt, że nie musimy dopasowywać umywalki do konkretnej szafki – wystarczy odpowiednio szeroki blat, by móc zamontować na nim ceramikę. Na rynku znajdziemy umywalki nablatowe o bardzo różnych kształtach i rozmiarach, od klasycznych do bardziej nowoczesnych. Jedynym co nas ogranicza, jest więc nasza wyobraźnia. Jeśli mamy odpowiednią ilość miejsca, warto wybrać szafkę z szerszym blatem, co pozwoli ustawić niezbędne akcesoria w bezpośrednim sąsiedztwie umywalki. Po więcej inspiracji łazienkowych zajrzyj na https://strefalazienek.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here