Niestety nawet latem, kiedy pogoda sprzyja spacerom, wyprawom nad rzekę i jezioro, spędzaniu długich godzin w przydomowym ogródku może zdarzyć się nam przeziębienie. Jak zatrzymać rozwój przeziębienia? Otóż kiedy tylko czujemy, że stajemy się osłabieni i rozkojarzeni, zaczynają nas boleć mięśnie i stawy, i dopada nas ogólne rozbicie- musimy zacząć działać. Przygotujmy sobie gorący napar z imbiru, cytryny i miodu, a po jego wypiciu od razu wskoczmy pod kołdrę. Pamiętajmy, że sen to najlepsze lekarstwo, więc zostańmy w łóżku dłużej niż zazwyczaj by wypocić się i zregenerować. Weźmy też dużą dawkę witaminy C, która zadziała z mocą uderzeniową i we wczesnym stadium przeziębienia powinna szybko postawić nas na nogi.
Choroba zwyrodnieniowa stawów to schorzenie, które dotyka ludzi niezależnie od wieku, jednak znacznie częściej spotykana jest u osób starszych. Rozwija się w związku z zaburzeniami ilości i jakości chrząstki stawowej. Jak sobie z nią radzić? Przede wszystkim wykonując wskazane przez specjalistę ćwiczenia oraz stosując się do porad fizjoterapeuty.
Syrop z sosny – jakie ma właściwości kiedy go stosować? Już nasi dziadkowie doskonale wiedzieli jak smaczny i zdrowy jest syrop z sosny i w odpowiednim czasie przygotowywali wiele litrów dla całych rodzin. Pijąc syrop z sosny nie straszne nam żadne przeziębienia, gdyż znacznie podnosi od odporność organizmu. Bogaty w witaminy sprawia, że nawet podczas jesiennych i zimowych dni nie opuszcza nas wigor i dobry nastrój. Pamiętajmy, aby koniecznie włączyć go do naszej diety.

http://www.parafia-internetowa.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here