Stale rośnie liczba absolwentów wyższych uczelni, a tytuł magistra nie gwarantuje już dobrze płatnej pracy. Szczególny problem mają rzesze opuszczających, co roku, mury uczelni humanistów. Rozwiązaniem może być podjęcia studiów w języku obcym. Oczywiście, by myśleć o takim kierunku trzeba już nieźle znać język. Jeżeli zaś nie czujesz się na siłach rozważ odłożenie studiów na rok, a w tym czasie podszlifuj język do wymaganego minimum.

Nie ma sensu ponosić rocznych kosztów na kierunek, który w efekcie nie przyda się na wiele. W tym czasie lepiej znaleźć choćby sezonową pracę, wzbogacić życiorys i poświęcić się zgłębianiu słówek oraz gramatyki. Nasz Instytut Językowy współpracuje z Politechniką i Uniwersytetem zatem mamy pełną wiedzę jak odpowiednio przygotować studentów planujących naukę w języku obcym. Co więcej każdy z naszych kursantów może brać udział w prowadzonych przez uczelnię zajęciach na zasadzie „wolnego słuchacza”. Takie, choćby nie częste, uczestnictwo w zajęciach potrafi zdziałać cuda i oswoić z nowym towarzystwem, a także pokaże czego można spodziewać się w trakcie studiów. Bez problemu zatem podejmiesz jedną z najważniejszych życiowych decyzji.

Nasz Instytut umożliwia również trzytygodniowy wyjazd językowy zagranicę. Koszt jest niewielki ponieważ uczestnicy zostaną zakwaterowani w domach rodzin biorących udział w uczelnianych wymianach. Zatem poniesione koszty dotyczą tylko przejazdu i ewentualnych wydatków na miejscu. Pobyt wraz z wyżywieniem nie kosztuje Cię ani złotówki.

http://www.360money.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here