Jeśli jesteśmy posiadaczami suchej skóry to często mamy problemy z ustami, które mają predyspozycje do łuszczenia się i pękania. Jest to bardzo nieprzyjemne, gdyż wywołuje oblizywanie ust i jeszcze większą ich degradacje aż do krwawienia. W uporaniu się z problemem pomogą nam domowe sposoby na pękające usta. Proponuje smarowanie ust oliwą z oliwek. Można również miodem, który bardzo dobrze je zregeneruje. Niestety może doprowadzić do odruchu oblizywania, co nie jest wskazane na tę dolegliwość. Najlepiej jednak zapobiegać, czyli stosować szminkę nawilżającą.

Biegając codziennie widzę, że z każdym rokiem coraz więcej ludzi mijam na trasie. Kiedyś moje biegi była samotne, a teraz tłok jak na autostradzie. Często słyszę pytanie, jaki pulsometr wybrać dla biegacza-amatora? To wszystko zależy, jaka zasobna jest kieszeń i jakie ma się plany, co do tego sportu. Na początku najlepiej jakiś niezbyt drogi zegarek z pulsometrem. Nawet jak zrezygnujemy z tego sportu zegarek zostanie i będzie nam dalej służył. Opaska to już zabawka dla tych, co podchodzą poważnie do biegania.

Jak co roku o tej porze hitem jest młody jęczmień. Cudowny lek na pozbycie się kilogramów. W tym roku i ja obiecałem sobie, że zobaczę jak on działa. Nabyłem Green Magma – Opinie były tak dobre, że długo nie szukałem. Smak znośny, ale zapach mi nie odpowiada. Po miesiącu kuracji jakieś dwa kilogramy spadłem. Bez rewelacji, ale zawsze coś. Byłoby lepiej jakbym tyle nie jadł. Niestety po tym jęczmieniu jakiś strasznie głodny jestem.

http://itsocial.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here