Dlaczego warto wybrać się na narty do Włoch

Włochy to miejsce, w którym każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Jedni doceniają tamtejszą kulturę i sztukę, inni jedzenie i dobrą zabawę w południowych klimatach, albo historię i zabytki. Są też tacy, którzy najbardziej cenią sobie północny region i jego stoki, w szczególności zimą kuszące swoim urokiem. A dlaczego tak korzystne będzie skorzystanie akurat z ich oferty? Popatrzmy!

Wyjazdy grupowe znacznie tańsze

Narty we Włoszech to ciekawa propozycja zwłaszcza dla większych grup, które mogą dzięki temu wybrać się na stok w znacznie niższej cenie. Oferty wyjazdów grupowych – czy to dla rodzin, czy dla studentów lub po prostu paczki przyjaciół – wydają się najbardziej atrakcyjną formą urlopu. Pozwalają bowiem na zaoszczędzenie sum, które trzeba by było wydać, organizując samodzielnie wszystkie elementy wyjazdu.

Ski Pass w cenie wyjazdu

Kolejną zaletą dobrze zorganizowanych wyjazdów na narty do Włoch jet Ski Pass, wliczony w cenę całego wyjazdu. Z taką propozycja wychodzi do swoich klientów między innymi Winter Event, marka specjalizująca się w zimowych wyjazdach zagranicznych na najlepsze stoki. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest to znacznie bardziej atrakcyjne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się zjazdami praktycznie bez ograniczeń.

Najlepsze kurorty i najwyższe standardy hoteli

Nie da się zaprzeczyć, że kurorty we Włoszech przygotowane są doskonale dla turystów. Posiadają hotele o bardzo wysokim standardzie, pozwalające na odpoczynek w komfortowych warunkach po całodziennym, białym szaleństwie. Nierzadko można w nich znaleźć między innymi basen czy atrakcyjne zakątki dla najmłodszych dzieci, które pozwolą każdemu uczestnikowi wyjazdu bawić się doskonale od rana do nocy.

Najwyższy standard kurortów przekłada się także na dodatkowe możliwości, które oferują. Oprócz wspaniałych tras zjazdowych dla narciarzy i snowboardzistów, często przewidziane są tam także tory saneczkowe i inne miejsca do zabawy dla najmłodszych czy ścieżki przygotowane do pieszych spacerów.

Długi sezon

Włochy warto wybrać również ze względu na długi sezon narciarski. Dzięki położeniu w Alpach i wspaniałemu przygotowaniu, przygodę z białym puchem można zacząć już jesienią i trwa ona do wiosny. Dzięki temu praktycznie każdy znajdzie dla siebie wymarzony czas, bardziej lub mniej przepełniony innymi gośćmi.

Tak długi sezon to jednocześnie szansa na skorzystanie z lokalnie organizowanych zabawami oraz imprezami. Na wielu z nich pojawiają się polscy DJ-e, dzięki którym możliwe jest uczestnictwo w zabawach nawet przy braku znajomości innych języków. Oznacza to łatwe nawiązywania kontaktów i świetną zabawę podczas każdej chwili, nawet poza stokiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here