Kiedy klientka chce zrobić farbowanie z ciemnych włosów na blond, fryzjer musi przeprowadzić zabieg rozjaśniający włosy. Polega on na usuwaniu pigmentu koloru z włosów. Dopiero po takim zabiegu, na włosy może być nałożona dobra farba do włosów. Kobiety, które chcą zrobić farbowanie z ciemnych włosów na blond, zdecydowanie nie powinny robić tego w domu. Lepszym rozwiązaniem będzie wybrać się do salonu fryzjerskiego. Profesjonalista nie tylko prawidłowo przeprowadzi cały zabieg, ale też będzie wiedział, jaka jest dobra farba do włosów rozjaśnianych. Salony fryzjerskie, aby mieć więcej klientek, często oferują dodatkowo usługi kosmetyczne. Dzięki temu, kobieta może być kompleksowo obsłużona w jednym miejscu. Może zrobić sobie farbowanie z ciemnych włosów na blond, a także zdecydować się na przedłużone rzęsy. Taki zabieg jest ostatnio bardzo popularny wśród kobiet, które chcą mieć bardziej zmysłowe spojrzenie. Przedłużone rzęsy zwracają uwagę i wyglądają bardzo kobieco!
Salony fryzjersko- kosmetyczne mają większe szanse na zdobycie dużego grona stałych klientów dzięki takim usługom jak farbowanie z ciemnych włosów na blond oraz zabiegom kosmetycznym.
Profesjonalny fryzjer powinien wiedzieć, jaka jest dobra farba do włosów i powinien używać jej podczas pracy. Powinien też wiedzieć, że farbowanie z ciemnych włosów na blond nie jest możliwe bez wcześniejszego rozjaśnienia włosów. Znając tą zasadę, będzie mógł przeprowadzić w pełni profesjonalny zabieg, z którego klientka będzie zadowolona.

http://hanja.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here