Farbowanie włosów u fryzjera czy w domu

W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, że ma ona ochotę zmienić kolor włosów. Jednak często przed taką zmianą powstrzymuje ją strach przed źle dobraną farbą, która może zniszczyć włosy. Według statystyk, farbowanie to najczęściej przeprowadzany zabieg kosmetyczny na włosach. Zabieg można przeprowadzić u fryzjera, a także w zaciszu swojego domu. W obu przypadkach najlepszym rozwiązaniem są profesjonalne farby fryzjerskie, które nie tylko zapewniają jednolitą i trwałą koloryzację, ale także dbają o kondycję włosów. Należy jednak pamiętać o prawidłowym wzmocnieniu włosów przed zabiegiem koloryzacji. Bowiem im będą one w lepszej kondycji, tym farba lepiej się przyjmie i utrzyma przez długie tygodnie.
Farbując włosy u fryzjera lub w salonie stylistycznym nie musisz się obawiać, że coś pójdzie nie tak, jak byś tego chciała. A jeśli zdarzy się jakiś wypadek (zielone włosy), to jeśli wybrałaś naprawdę polecane miejsce, fachowcy i doświadczeni fryzjerzy zajmą się twoją głową, a ty będziesz mogła w spokoju oczekiwać na efekt końcowy. Farbowanie u fryzjera niesie za sobą jeszcze jeden plus, a mianowicie jest to chwila relaksu i tylko dla ciebie. Do fryzjera możesz umówić się na ploteczki z przyjaciółką. Możesz przy okazji napić się dobrej kawy lub herbaty (co raz więcej salonów ma to w tzw. ofercie dla klientów). Wycieczka do fryzjera to kontakt z ludźmi i innymi kobietami, które być może tak jak ty po raz pierwszy wybrały się na samotne wyjście bez swojego nowo narodzonego dziecka. Fryzjer to sposób na poprawę humoru, dobór odpowiedniego odcienia oraz okazja na zmianę wizerunku.
Podsumowując jeśli jesteś zwolenniczką pofarbowanych włosów w domu i robisz to już od lat to pozostaje nam tylko trzymać kciuki, aby wybierany przez ciebie kolor zawsze się udawał 😉 ale gdy dopiero zaczynasz przygodę z koloryzacją to pamiętaj o kilku sprawach! Zawsze rób próbę alergiczną, idź do fryzjera- będziesz w dobrych rękach. Fryzjer zawsze dobierze farbę zgodnie z przekonaniem i charakterem twojej osoby. Jeśli tak zrobisz, koloryzacja zawsze będzie idealna i udana.

http://www.orlabaszta.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here