Bez względu na to, czym się zajmujemy na co dzień, czy jaki styl ubierania nas charakteryzuje, my kobiety zawsze chcemy wyglądać dobrze. A dobrze to znaczy tak, byśmy w lustrze widziały najpiękniejszą wersję samych siebie. Dlatego też troska o urodę jest dla nas tak szalenie ważna.

Odpowiednia dieta

Uroda nie bierze się z powietrza. W dużej mierze jest ona efektem tego, co drzemie w naszym wnętrzu, a także efektem naszego żywienia. Dlatego odpowiednia dieta jest tutaj wręcz kluczowa. A w niej szalenie ważne miejsce zajmują soki warzywne. Nie tylko są bogactwem witamin i minerałów, ale też składników rewitalizujących i detoksykujących. Dzięki nim kondycja skóry, włosów i paznokci potrafi szybko się poprawić.

Usta – pełne i błyszczące

Chociaż zajmują niewielką część twarzy, usta w dużej mierze wpływają na nasz ogólny wygląd. Dlatego każda z nas chciałaby mieć pełne, jędrne usta, które są ozdobą. I tutaj pojawia się pytanie, jakie są metody powiększania i korekty kształtu ust. Te najprostsze to szminki z kapsaicyną czy cynamonem, które na kilka godzin zwiększają powierzchnię warg, poprzez ich podrażnienie i pobudzenie do lekkiej opuchlizny. Innym sposobem jest powiększenie ust u chirurga plastycznego. To jednak metoda inwazyjna i trzeba liczyć się z pewnym ryzykiem.

Zadbaj o komfort psychiczny

Kobiety, które mają słabą kondycję psychiczną wyglądają znacznie gorzej. Podkrążone czy, ziemista cera, czy przebarwienia na twarzy to wszystko symptomy nadmiernego stresu. Dlatego warto zadbać o psychikę. Jak? Odpowiedzią jest Witamina B6 – pomoc w walce ze stresem, która jest niezastąpiona.

http://www.zabobon.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMali wrogowie
Następny artykułWłaściwości mięty i inne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here