Internet poza rozrywką, wiadomościami i wiedzą daje również możliwość dorobienia lub zarobienia. Sposobów jest wiele, poniżej wymienię kilka z nich:

1. Banki zdjęć – działają podobnie jak serwisy gdzie dodaje się do sprzedaży teksty. Wrzuca się zdjęcie, które przechodzi weryfikację i zostaje dodane do serwisu i czeka aż ktoś je kupi. Można sprzedawać zdjęcie na wyłączność (tylko raz) za większą kwotę lub wielokrotnie za niższą cenę. Jak ktoś lubi fotografię może to być dobry sposób, aby zarobić przez Internet.
2. Skrócone linki – do wybranego programu dodaje się link, skraca go, a osoba, która w niego wejdzie musi zazwyczaj odczekać 5 sekund lub co rzadziej spotykane przepisać tekst. Linki można promować lub mieć już bazę linków, na które ludzie chętnie wchodzą. Do zarobienia większych kwot potrzebni są poleceni lub ogromna baza często odwiedzanych linków. Raczej jest to średni sposób na zarabianie, są gorsze, ale jest również wiele bardziej dochodowych.
3. Reflinki – najprościej mówiąc jest to zdobywanie poleconych, jeśli strona posiada taki program partnerski to warto z niego skorzystać, bo poleceni mogą bardzo znacząco zwiększyć zarobki. Zarabianie na reflinkach zależy od tego ilu ludzi jesteśmy wstanie przekonać, aby zarejestrowali się z naszego linka do programu, ale jest to sposób z ogromnym potencjałem, który może przynieść spore zarobki. Wszystko zależy od naszego daru przekonywania.
4. Współpraca z markami – według wielu jest to najlepszy sposób na zarabianie w internecie. Bardzo dochodowy sięgający nawet kwot 5 cyfrowych za współpracę. Jednak, aby podjąć taką współpracę trzeba się wybić w Internecie prowadzić np. blog lub kanał na YT odwiedzany przez ludzi. Im więcej ludzi nas ogląda tym większe pieniądze ze współpracy. Mniejsi blogerzy i Youtuberzy raczej nie mają co liczyć na taką współpracę, średni takową mogą podjąć, ale za znacznie niższe kwoty. Zarabianie tym sposobem jest bardzo dochodowe, ale też trudne, bo trzeb mieć już jakąś widownie.

www.lancuchludzi.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here