Świat nieubłaganie pędzi do przodu. Rośnie w zastraszającym stopniu tempo naszego życia, gdyż chcemy za tym wszystkim nadążyć. Przeoczyć jednak możemy pozornie niewidoczne w rzeczywistości jednak kumulujące się i bardzo szkodliwe skutki takich złych decyzji. Kilka przykładów? Proszę bardzo.
Pracujemy głównie siedząc, nie uprawiamy sportu lub jest go w naszym planie dnia zdecydowanie za mało, jemy byle jak byle szybko i tanio. To musi się źle skończyć. Choroba zwyrodnieniowa stawów – przyczyny i rozpoznanie. Takie słowa możemy usłyszeć od lekarza, gdy udamy się do niego z bólami stawów. Nasze stawy (chrząstka stawowa) jest uszkodzona na przykład na skutek urazu, do którego, doszło, bo nasze ciało odzwyczaiło się od ruchu.
Na poprawę nastroju słów kilka o nadziejach medycyny przyszłości. Medycyny robotów i dronów. W jaki sposób drony mogą zmienić służbę zdrowia? Pytacie? To proste drony w odróżnieniu od ludzi nie mylą się, nie męczą i nie mogą zostać zarażone chorobą zakaźną. Podawanie leków tam, gdzie jest to szczególnie niebezpieczne dla ludzi, całodobowa obserwacja stanu pacjentów, wszczęcie w razie potrzeby i podjęcie stosownych działań to dla nich nie kłopot. Dodatkowy plus stanowi ich mobilność.
Wróćmy jednak ze świata marzeń do teraźniejszości z konkretnym tematem. Ospa u dorosłych – czy trwa dłużej niż u dzieci? Wynikająca z badań i obserwacji odpowiedź jest jednoznaczna. Im człowiek jest starszy tym gorzej i dłużej przechodzi tą chorobę, którą łatwo się zarazić od innych.

http://satik.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here