Relacje między kobietą, a mężczyzną często bywają bardzo skomplikowane. Spotyka się pary, które dogadują się między sobą jak najlepsi przyjaciele. Są też jednak takie, które kłócą się nieustannie, a mimo to decydują się na bycie w związku. Tu często działa zasada, która głosi, że przeciwieństwa się przyciągają.
Zanim jednak dwie osoby stworzą związek pojawia się etap randek czy też wymiany wiadomości za pomocą telefonu czy też Facebooka. Dwoje ludzi w końcu decyduje się na spotkanie. Randki bywają bardzo ekscytujące. Zdarzają się tez niestety i te nieudane. Często jedna z osób chce wtedy wycofać się z dalszego budowania bliższej relacji. Niejednokrotnie kobiety są zauroczone danym kandydatem na partnera, a ten po spotkaniu przestaje się odzywać. Na randce wszystko wydawało się iść w dobrym kierunku. Kobieta staje wtedy przed dylematem co zrobić gdy mężczyzna milczy. To trudny do rozwiązania problem. Trzeba się zastanowić czy próbować się z nim kontaktować czy zerwać kontakty i rozpocząć poszukiwania od nowa. Wiele kobiet decyduje się na próbę nawiązania porozumienia od nowa, ale nieraz jest odbierane jako próba nacisku czy nagabywania i nie daje żadnych efektów. Tak naprawdę ciężko jednoznacznie stwierdzić, jak najlepiej zachować się i co zrobić gdy mężczyzna milczy. To wszystko zależy od wielu czynników, jak chociażby długość trwania znajomości.
Związki między kobietą, a mężczyzną bywają trudne. Tak samo, jak i trudny bywa etap prób ich stworzenia. W każdej relacji warto kierować się własną intuicją i dozą rozsądku.

http://www.4fans.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here