Najlepsze zabiegi kosmetyczne

0
436

Każdy salon kosmetyczny wymaga profesjonalnych urządzeń. Ich stopień zaawansowania technologicznego i tym samym funkcjonalności mogą decydować o powodzeniu przedsięwzięcia. Ostatecznie miernikiem sukcesu każdego salonu kosmetycznego jest ilość klientów z nim związanych i częstotliwość ich wizyt. A wskaźniki te występują tylko wtedy, gdy efekt każdego z zabiegów jest widoczny bezpośrednio po opuszczeniu salonu.

Oczyszczanie skóry w salonie kosmetycznym

Oczyszczanie to nazwa zabiegu znajdującego się w ofercie każdego salonu kosmetycznego. To zabieg, który na przestrzeni lat został poddany znaczącym przeobrażeniom od igły wielokrotnego użytku po oczyszczanie wodorowe. Na stronie dystrybutora urządzeń do salonów kosmetycznych dostępnych jest co najmniej kilka urządzeń wykonujących zabieg oczyszczania wodorowego. W trakcie zabiegu wodór o małej masie wnika w głąb skóry aż do poziomu komórek. Dzięki temu jest w stanie wiązać wolne rodniki powodujące m.in efekt starzenia się skóry. Zabieg oczyszczania wodorowego spowalnia proces starzenia się skóry jeszcze na poziomie komórkowym. Wysokie ciśnienie wody oczyszcza pory a skóra staje się nawilżona i pełna blasku. Jednocześnie ciśnienie wody rozluźnia mięśnie twarzy niczym najlepszy masaż skóry. Proces elektroporacji współtowarzyszący podstawowemu zabiegowi wysyła impuls elektryczny falą radiową o średniej częstotliwości, prowadząc do otwarcia się mikrokanałów skóry, ułatwiając wnikanie w nią aktywnych substancji.

Urządzenia do mezoterapii igłowej

Attre.eu https://attre.eu/urzadzenia-kosmetyczne posiada w swojej ofercie szereg urządzeń o różnym stopniu zaawansowania do mezoterapii igłowej, popularnego zabiegu kosmetycznego o charakterze odmładzającym i odświeżającym wygląd skóry. Wygodne, ergonomiczne urządzenia sprawiają, że zabieg ten jest prostszy i skuteczniejszy dla pacjenta i bardziej komfortowy dla kosmetologa. Pistolety do mezoterapii igłowej gwarantują bezpieczeństwo zabiegu, czynią go mniej bolesnym i mniej inwazyjnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here