Oryginalny pomysł na prezent świąteczny dla mamy to np. voucher na zabieg kosmetyczny lub warsztaty kulinarne. Paniom, które preferują aktywny tryb życia, w upominku bożonarodzeniowym można dać karnet na kurs tańca, indywidualne zajęcia z trenerem czy naukę nordic walking.

Zabieg kosmetyczny na prezent dla mamy

Na gwizdkę można ofiarować mamie prezent w postaci vouchera na zabieg kosmetyczny, np. manicure, pedicure czy kurację odmładzajaco-odżywczą na twarz. Wśród masaży ciała popularnością cieszy się masaż gorącymi kamieniami, czekoladą czy olejkami eterycznymi. Ciekawy pomysł na prezent dla kobiety to seans w kapsule floatingowej. Urządzenie przypomina wannę i wypełnione jest wodą z solą. Duże stężenie soli powoduje, że zanurzone w roztworze ciało wypływa na powierzchnię wody i unosi się swobodnie na jej tafli. Zabieg floatingu rozluźnia mięśnie i stawy, odciąża kręgosłup, a także łagodzi bóle głowy, dlatego jest idealnym prezentem, kiedy chcemy ofiarować mamie odrobinę relaksu i odpoczynku.

Warsztaty kulinarne na prezent świąteczny

Ciekawym pomysłem na prezent pod choinkę jest voucher na warsztaty kulinarne. Mamie można podarować, np. kurs sushi czy dań polskiej kuchni. Zajęcia pozwalają rozszerzyć swoje dotychczasowe kulinarne umiejętności, nauczyć się przyrządzania nowych dań a także są sposobem na miłe spędzenie czasu i poznanie nowych ludzi. Kursy kulinarne kończą się wspólną degustacją własnoręcznie przygotowanych dań. Oryginalnym prezentem świątecznym są także warsztaty w manufakturze słodyczy, gdzie można nauczyć się wykonywać lizaki, cukierki, czekolady i inne słodkości.

Aktywna mama – jakie prezent pod choinkę?

Mamie, która lubi aktywnie spędzać czas lub planuje rozpocząć intensywną przygodę ze sportem, można podarować karnet na treningi z trenerem personalnym. Indywidualne spotkania na siłowni to rewelacyjny pomysł dla kobiet, które są zagubione w kwestiach doboru odpowiedniego treningu, jego intensywności czy sprzętu, na jakim go wykonywać. Trener dobierze plan treningowy dostosowany do zdrowia i możliwości właścicielki vouchera. Obecność instruktora dodatkowo motywuje do ćwiczeń i wspiera w chwilach kryzysu.

Kurs tańca to okazja do świetnej zabawy, poznania nowych ludzi a także kreatywnie spędzonego wolnego czasu. Na gwiazdkę można ofiarować mamie voucher na zajęcia, np. salsy, tanga, tańca towarzyskiego, rumby czy zmysłowego pole dance, czyli tańca na rurze. Prezentem mogą być indywidualne zajęcia z instruktorem bądź w grupie. Kurs tańca może być okazją do zapoczątkowania nowej pasji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here