Przegląd past wybielających

Biorepair

Ta włoska marka opiera się na MicroRepair – aktywnym składniku zawierającym kryształki przypominające hydroksyapatyt. Pozwala to na przeniknięcie substancji do uszkodzonego szkliwa i odbudowę go, przy jednoczesnym przywróceniu naturalnego odcienia. Biorepair nie tylko zamyka mikroubytki i pęknięcia, ale także zakrywa zębinę, dzięki czemu nie musimy się obawiać bólu spowodowanego nadwrażliwością. Cząsteczki zawarte w preparacie zawierają też jony cynku, które gwarantują działanie antybakteryjne i przeciwpróchnicze.

Oczywiście na rynku nie znajdziemy wyłącznie jednego produktu Biorepair – w zależności od stężenia MicroRepair oraz dodatkowych składników, w ofercie firmy znaleźć możemy pasty na każdy problem, od usuwania płytki nazębnej po łagodzenie podrażnień w jamie ustnej. Istnieje też truskawkowa pasta Biorepair dla dzieci, która wzmacnia i odbudowuje szkliwo.

Oprócz past, Biorepair posiada też preparat redukujący nadwrażliwość i regenerujący szkliwo. Dzięki aplikatorowi i nakładce na zęby, środek można z łatwością rozprowadzić po naszym uzębieniu.

Produkty Biorepair są całkowicie bezpieczne, ponieważ nie zawierają fluoru.

BlanX

Kolejna propozycja pochodząca z Włoch. BlanX jest marką stawiającą na składniki naturalne, bazując swoje pasty na wyciągu z porostu islandzkiego. Zawarte w nim substancje aktywne mają działanie wybielające, zaś w połączeniu z fluorem działają też antybakteryjnie. Działanie pasty jest dodatkowo potęgowane przez tzw. mikrosfery, czyli małe kapsułki, które pozwalają składnikom pasty na przeniknięcie do głębszych warstw zębów.

Podobnie jak w przypadku Biorepair, także BlanX oferuje nam kilka rodzajów past, przeznaczonych do rozwiązywania różnorakich problemów z zębami. Mamy więc pasty wybielające, odbudowujące szkliwo lub przeznaczone do zębów wrażliwych. Istnieją też pasty usuwające wszelakie osady nazębne oraz łagodzące stany zapalne dziąseł. W ofercie formy znajdziemy też pastę pozbawioną fluoru, opartą tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach.

BlanX White Shock

Produkty te oparto na nowatorskim składniku, znanym jako Actilux – specjalnej formule, reagującej na światło. Cząsteczki preparatu przylegają do szkliwa, pozostając na nim przez cały dzień. Za każdym razem kiedy zetkną się ze światłem słonecznym, ich wybielające działanie zostanie aktywowane. Co więcej, mają też one działanie antybakteryjne, usuwając przy tym barwniki i pigmenty z naszego szkliwa. Wykorzystując tę pastę, możemy się przekonać co naprawdę znaczy promienny uśmiech – ilekroć otwieramy usta w oświetlonym pomieszczeniu, Actilux zaczyna działać. W zestawie z wybranymi pastami znajdziemy też specjalną lampę, która pomaga uzyskać najlepsze możliwe rezultaty wybielania.

L’Angelica

Ta naturalna seria produktów również posiada w swoich szeregach pastę wybielającą. L’Angelica Naturalne Wybielanie, bo to o niej mowa, zawdzięcza swoją skuteczność trzem sprawdzonym składnikom. Wyciąg z eukaliptusa nawilża i odświeża oddech, ekstrakt z szałwii działa kojąco na wrażliwe dziąsła i zabija bakterie, zaś glinka wybiela zęby poprzez oczyszczanie szkliwa.

Splat

Pasty te opierają swoje działanie na systemie wybielającym SP White, bazującym na enzymie papaina, pozyskiwanym z papai. Sprawia on, że płytka nazębna i osad zostają osłabione i łatwiej odrywają się od szkliwa podczas szczotkowania, co pozwala na przywrócenie zębom ich naturalnego koloru. Same pasty tej marki są wyjątkowo zróżnicowane, oferując nam ponad dwadzieścia różnych produktów, przeznaczonych chociażby do wzmocnienia szkliwa lub łagodzenie podrażnień dziąseł. Bez względu na przeznaczenie, w każdej z nich znajdziemy jednak system SP White.

VITIS

Działanie tej pasty opiera się na formule DENTAID Technology Nanorepair – nanocząsteczkom hydroksyapatytu, które przenikają do mikroubytków i pęknięć na powierzchni zęba, wygładzając i rozjaśniając szkliwo, jednocześnie je odbudowując. Odsłonięte kanaliki zębowe również zostają wówczas zakryte, co redukuje nadwrażliwość zębów. Wykorzystany w paście proszek perłowy delikatnie poleruje szkliwo, zaś PVP usuwa przebarwienia i chroni zęby przed powstawaniem kolejnych. Dzięki fluorowi i fosforowi, szkliwo zostaje wzmocnione, zaś resztki pokarmów i płytka nazębna mają problemy z odkładaniem się na naszych zębach.

Dla wzmocnienia efektu, możemy też wykorzystać bezalkoholowy płyn wybielający VITIS Whitening.

Pasty wybielające wymienionych wyżej marek znajdziesz na stronie https://denthelp.pl/pasty-do-zebow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here