Wesele idealne

Panna młoda gotowa? Pan młody zdecydowany? Można zaczynać! Ale gdzie to wszystko zrobić? Oczywiście na początek Urząd i kościół, lecz co dalej? Wybór idealnego miejsca na weselną zabawę wcale nie jest taki prosty. Im więcej możliwości będziecie rozważać, tym większy mętlik pojawi się w Waszych młodych głowach. Jeśli szukacie ciekawego miejsca na uboczu, ale w pobliżu miasta, to nie musicie już szukać.

Karczma Bartbo

Między lasami i jeziorami, pośród pól i łąk, na pograniczu Warmii i Mazur w miejscowości Butryny, jest Karczma. Na początku miała jedynie być kulinarnym zapleczem Parku Rozrywki Aktywnej, lecz historia potoczyła się inaczej. Zainspirowani lokalną kuchnią twórcy tego miejsca postanowili stworzyć coś co będzie gratką dla poszukiwaczy ciekawych potraw. Karczma jest dziś miejscem, w którym tworzy się magia – magia smaków i rodzinnych spotkań. Wesele jest chyba najlepszą okazją do tego aby razem spędzać czas i cieszyć swoją obecnością.

Dwa w jednym

Choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, w Butrynach czekają na Was dwa wnętrza: Karczma Bartbo i Sala Biesiadna. Dzięki temu możecie dobrać odpowiednie miejsce do swoich potrzeb i liczby gości. Sala Biesiadna to klimatyczny lokal w którym można ugościć nawet 80 osób. W środku znajduje się bar i kominek, wszystko wykończone w wiejskim stylu, naturalnymi materiałami. Potrawy podawane w Sali Biesiadnej przygotowywane są w oddalonej o kilkanaście metrów Karczmie. Tam na gości oprócz kuchni, baru i kominka, czeka przytulne wnętrze z ławami i stołami.

Taniec, rozmowy, jedzenie

Karczma Bartbo wraz z Salą Biesiadną, łączą w sobie wszystko co potrzebne aby Wasze przyjęcie weselne było naprawdę udane. Kucharze przygotowani są na spełnianie kulinarnych życzeń, przystrojone ze smakiem wnętrza czekają na gości, natomiast DJ czeka na Was na parkiecie. Wszystko to jest możliwe dzięki wiedzy i zaangażowaniu pracowników Agencji Eventowej Bartbo, będącej gospodarzem tego miejsca. Organizując przez lata imprezy integracyjne dla małych i dużych firm, załoga Bartbo zdobyła tony doświadczenia. Teraz mogą je wykorzystywać w trakcie wesel, dzięki czemu, Wy macie pewność, że impreza będzie udana.

A może wesele w plenerze?

Jeśli chcecie zorganizować wyjątkowy wieczór, pomyślcie o zabawie na świeżym powietrzu. W pobliżu Karczmy Bartbo jest bardzo dużo miejsca. Wyobraźcie sobie tańce pod gwiazdami, aż wszystkich zaskoczy świt. Teraz pewnie zastanawiacie się co zrobić, jeśli nie będzie ładnej pogody. Mamy rozwiązanie, to hala namiotowa! Pod dachem takiej konstrukcji stanie catering oraz stoły, zabawę w rytmie muzyki zorganizujemy obok. Jeśli zacznie padać przeniesiecie się do środka. Dzięki temu, goście zapamiętają to wesele na długo.

Karczma Bartbo przez cały rok

Już nie tylko w sezonie wiosennym oraz latem, już nie tylko w weekendy. Karczma Bartbo jest miejscem w którym będziecie się bawić przez cały rok. Jednak zaplanujcie wszystko z odpowiednim wyprzedzeniem. Podobnie jak terminy weselnych zespołów, nasz grafik wypełnia się błyskawicznie. Na początek widzimy się na weselu, następne będą chrzciny i komunia…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here