W Polsce działa ponad 30 banków, z których każdy ma w ofercie najpopularniejszy produkt bankowy, jakim jest konto osobiste. Niektóre z nich proponują swoim klientom nawet po kilka rodzai kont. Proponowane są konta dla emerytów, młodzieży, oferty specjalne typu VIP, co sprawia, że propozycji jest naprawdę mnóstwo. Chcąc otworzyć całkiem nowe konto osobiste bądź zmienić posiadane na nowsze, tańsze stajemy przed trudnym wyborem.

Wyselekcjonowanie rachunku odpowiedniego do potrzeb jest trudne nie tylko z powodu ich ilości i wielości rodzai. Kłopot sprawia przede wszystkim to, że niewiele osób wie, jakie parametry kont należy sprawdzać. To, co czytamy w reklamach, niestety zwykle jest obwarowane kruczkami i gwiazdkami, które znajdują szerzy opis dopiero w regulaminach. Połapanie się w tym wszystkim i wybranie rzeczywiście taniego konta jest nie lada problemem.

Dobrym rozwiązaniem, które ułatwi i przyśpieszy selekcję ofert, jest ranking kont osobistych. Jako że są to produkty bardzo popularne, rankingi takie są udostępniane na większości liczących się portali finansowych. Taki ranking kont osobistych pozwoli nam uniknąć odwiedzania wielu banków i zbierania ofert, by je później porównać. Dzięki niemu nie będziemy musieli tracić również czasu na żmudne przetrząsanie stron bankowych w poszukiwaniu odpowiedniej oferty. W jednym miejscu dowiemy się w kilkanaście minut, który bank i co oferuje. Sprawdzimy, które z operacji bankowych są zwolnione z kosztów, a co najważniejsze czy dane konto jest darmowe oraz jak ewentualnie uniknąć opłat za jego prowadzenie.

http://investlife.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here