Prezentem dla taty na urodziny może być voucher na szaloną jazdę sportowym autem, terenówką lub czołgiem. Oryginalnym pomysłem na upominek urodzinowy jest także degustacja whisky bądź relaksacyjny masaż całego ciała.

Prezent dla taty, który jest miłośnikiem motoryzacji

Wyjątkowy prezent dla ojca to zafundowanie mu niezapomnianego przeżycia w postaci przejażdżki sportowym autem po profesjonalnym torze wyścigowym. Upominek przypadnie do gustu zwłaszcza panom, którzy są miłośnikami nowoczesnej motoryzacji. Wśród różnorodnych modeli aut można wybrać: Lamborghini, Nissana, BMW, Porsche, Subaru czy Ferrari. Właściciel vouchera ma za zadanie pokonać określoną liczbę okrążeń w towarzystwie instruktora, który jest obecny w czasie jazdy w samochodzie i czuwa nad bezpieczeństwem kierowcy.

  • Ekstremalna jazda off-road

Miłośnik motoryzacji ucieszy się także na prezent urodzinowy w postaci ekstremalnej przejażdżki off-road samochodem terenowym. Właściciel vouchera na upominek będzie miał za zadanie pokonać specjalnie przygotowaną trasę pełną przeszkód i wertepów. Doskonałą zabawę zapewni także jazda monster truckiem, którego wysokość sięga 3,5 metra.

  • Pomysł na prezent dla fana militariów

Przejażdżka prawdziwym czołgiem to spełnienie dziecięcych marzeń każdego mężczyzny. Bojowy wóz piechoty potrafi osiągnąć prędkość 65 km/h i przejechać trasę blisko 500 kilometrów. Przejażdżka odbywa się po specjalnie do tego wydzielonym torze, a uczestnik zabawy na koniec otrzymuje pamiątkowy certyfikat z odbytej jazdy wraz z serią pamiątkowych zdjęć, a nawet krótkim filmikiem.

Degustacja whisky

Oryginalnym prezentem dla taty na urodziny jest voucher na degustację whisky. Spotkanie połączone jest z wykładem specjalisty. Zrozumienie procesów technologicznych oraz kultury, w której powstaje whisky pozwala spojrzeć na ten alkohol z zupełnie innej perspektywy. W trakcie spotkania jego uczestnicy mogą spróbować różnych jej rodzajów, np.: irlandzkiej, amerykańskiej, torfowej czy słodowej.

Masaż relaksacyjny

Prezent urodzinowy w postaci vouchera na masaż relaksacyjny to doskonały upominek dla osoby, której brakuje odpoczynku i odprężenia. W trakcie zabiegu mężczyzna ma czas tylko dla siebie i może odpocząć od pracy i codziennych obowiązków. Salony kosmetyczne czy ośrodki odnowy biologicznej oferują różnorodne masaże, np.: masaż tajski, gorącymi kamieniami, czekoladą czy olejkami aromaterapeutycznymi. Zabieg rozluźnia mięśnie, łagodzi bóle kręgosłupa, poprawia krążenie krwi, relaksuje i głęboko odpręża.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here