Działanie zielonej herbaty

Od wielu lat staram się interesować tym, jaki wpływ na nasze zdrowie ma odżywianie i spożywanie ziół, oraz roślin. Kiedyś, gdy byłem osobą dużo młodszą, nie było to dla mnie istotne i niestety nie czułem się zbyt dobrze, a mój organizm szalał. Od kiedy poznałem swoją żonę, którą jest dietetyczką, udało mi się od razu złapać tak zwanego bakcyla na to, żeby zainteresować się tym, co stara się nam na co dzień podarować niezawodna natura. Oprócz tego, że zacząłem bardzo dużo czytać i uprawiać na działce własne warzywka, to również staramy się kilka razy w roku podróżować i zwiedzać pod tym kątem świat.

Kilka miesięcy udało nam się poznać świetnych ludzi w Kolumbii, z którymi to mocno się zaprzyjaźniliśmy. Okazało się, że byli na wycieczce w Polsce i zwiedzili Kraków, oraz Wrocław. W takich momentach człowiek uświadamia sobie, jaki świat jest mały i jak warto podróżować i poznawać inne kultury. Można się wymieniać wiedzą i korzystać na tym wewnętrznie. Oczywiście nie możemy zapominać, że warto znać języki obce, które w znacznym stopniu ułatwią nam komunikację z innymi osobami. Bez języka i na migi być może dogadamy się o najprostsze rzeczy, ale z pewnością będzie nam bardzo ciężko nawiązać jakiś głębszy kontakt. Warto więc od najmłodszych lat uczyć się języków i stawiać na to w dużym stopniu.

Jeśli my nie znamy języków, albo zaczęliśmy się uczyć w bardzo dojrzałym wieku, to postarajmy się, by nasze dzieci mogły już od najmłodszych lat poznać je w dobrym stopniu. Ułatwi im to znacznie życie i otworzy drogę do wielkiej kariery. Zielona herbata a odchudzanie, to jeden z wielu tematów, który udało nam się omówić z naszymi znajomymi z Kolumbii. Twierdzą oni, że wszystko co daje natura, to dar od Boga i każdy produkt ma jakieś zastosowanie. Oczywiście Kolumbia słynie również z wielu twardych narkotyków, ale oni powiedzieli, że nie mają z nimi nic wspólnego i skupiają się na tym, co z pewnością nie jest groźne. Oprócz leczniczych właściwości zielonej herbaty, udało nam się również pogadać o tym, że świetna i bardzo modna, jest obecnie yerba mate. Parzy się ją na zimno, lub ciepło i zawsze dobrze smakuje.

Z racji, że wiele razy słyszeliśmy w naszym kraju o yerbie, a nie mieliśmy okazji jej nigdy spróbować, to postanowiliśmy, że tym razem skosztujemy tych smakołyków. Na początek poczuliśmy, że nasz żołądek nie za dobrze na nią reaguje, ale znajomi powiedzieli, że na początku to jest normalne i możemy mieć lekkie problemy gastryczne. Za każdym kolejnym razem miało już być dużo lepiej, a nasze samopoczucie miało się poprawiać. Yerba ma duży wpływ na oczyszczanie organizmu i na to, że czujemy się młodsi i bardzo zdrowi. Oczyszcza nas z toksyn i sprawia, że chce nam się więcej i dłużej. Sam często bywam ospały i wiele razy potrzebowałem czegoś, co postawi mnie na nogi. Niestety wiele razy nie wiedziałem, co może mi pomóc i co w takich momentach mogę stosować. Zielona herbata i yerba, to ogólnie dostępne i bardzo dobre zioła, które pomogą nam utrzymać zdrowy organizm.

http://www.zdrowakroplakrwi.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here