Farbowanie włosów średni blond

Odcieni blondu jest naprawdę wiele. Specjaliści od najpopularniejszych marek wciąż dokładają nowe kolory do i tak już obfitej palety barw. Jednym z najpopularniejszych blondów jest blond średni. Pasuje on w szczególności do kobiet, których cera ma ciepły kolor. Najlepiej, aby koloryzacja odbywała się w profesjonalnym salonie fryzjerskim, co pozwoli nam uniknąć żółtych i pomarańczowych tonów, które często występują przy tym kolorze.

Różne odcienie blondu

Jak już wspomnieliśmy, kolorów jest naprawdę wiele, od gołębich, perłowych czy popielatych, aż po płomienne, bursztynowe i miodowe. Wszystkie te odcienie możemy sklasyfikować do trzech typów:
– neutralne – a więc jak najbardziej naturalne – beże, piaskowe;
– ciepłe – czyli złociste, słoneczne, bursztynowe czy miedziane;
– zimne – a więc popielate, lodowe, gołębie, platynowe, a nawet wpadające w fiolet.

Wybór farby

Znacznie łatwiej jest, kiedy nie trzeba przeprowadzać dekoloryzacji, aby uzyskać średni blond. Najlepszy i najszybszy efekt otrzymamy farbując włosy jasne. Aby wybrać dobrą farbę, należy zapoznać się z opiniami o niej. W internecie dostępnych jest naprawdę dużo artykułów, tak zwanych „TOP 10 of…”, które wskazują nam najlepiej oceniany produkt. Tak jest również w tym przypadku. Według tego typu rankingów najlepsze farby do włosów średnich to:
1. LOREAL HOMME COVER 5 HAIR COLOR 7 MEDIUM BLOND
2. WELLA KOLESTON PERFECT PURE NATURALS 7/0
3. LOREAL INOA SUPREME 7.32.

Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z farb fryzjerskich w salonie. Zazwyczaj mają znacznie lepszy skład od tych drogeryjnych. Nie zawierają amoniaku, są bezpieczniejsze i dla włosów i dla skóry, a zabieg farbowania włosów na średni blond pozwoli uzyskać znakomity efekt.

Farbowanie na średni blond włosów ciemnych

W tym przypadku uzyskanie odpowiedniego koloru jest bardziej czasochłonne i trudniejsze. Włosy najpierw należy odpowiednio rozjaśnić, co przyczynia się do ich osłabienia. Dlatego wysokiej jakości farba jest jak najbardziej wskazana, ponieważ nie pogorszy ona stanu włosów, a jeszcze je wspomoże. Warto pamiętać, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja włosów farbowanych. Należy stosować odpowiednie szampony i odżywki, które ochronią kolor i będą miały działanie regenerujące.

http://www.latawcedmuchawce.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here