Farbowanie włosów z jasnego blondu na ciemny blond

Kolor blond jest niezwykle atrakcyjny i popularny. Wiele kobiet decyduje się zmienić swoje ciemne włosy na znacznie jaśniejsze, a blondynki, którym odcień w zupełności nie odpowiada, swój naturalny kolor albo rozjaśniają, albo przyciemniają.
Obecnie bardzo modnym kolorem jest ciemny blond, którego odcień ma wyglądać jak najbardziej naturalnie. Występuje on na największych pokazach mody, pokazach fryzjerskich i u coraz większej liczby celebrytek. Znacznie ułatwione zadanie mają kobiety, których włosy są jaśniejsze. Farbowanie włosów z jasnego blondu na ciemny blond jest dużo bezpieczniejsze niż rozjaśnianie szatynek.

Przyciemnianie koloru włosów

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, które pomogą nam uzyskać wymarzony odcień, bez konieczności korzystania z farb do włosów. Będąc blondynką, mamy do wyboru specjalne, filetowe i srebrne szampony, które gaszą żółte i miedziane refleksy. Kolor włosów staje się bardziej stonowany i nieco ciemniejszy. Jest to doskonały sposób, ponieważ nie zawiera w sobie substancji drażniących, tak jak większość farb i preparatów koloryzujących. Mamy więc dwa w jednym – dbamy o włosy stosując szampon, a nasze włosy stają się nieco ciemniejsze.

Farby do włosów

Niekiedy jednak farbowanie włosów z jasnego blondu na ciemny blond jest koniecznością. Kiedy odcień naszych włosów nie zmienia się pod wpływem specjalnych szamponów, musimy udać się do fryzjera. Wybór odpowiednich farb to bardzo ważny krok, który pozwoli nam uzyskac pożądany odcień, ale również nie będzie miał negatywnego wpływu na kondycję naszych włosów. Dlatego lepiej to zadanie zlecić fryzjerowi.

Farbowanie włosów z jasnego blondu na ciemny blond to poważny proces, który tylko wykonany przez profesjonalistę da zadowalający efekt. Dlatego dobrze jest udać się do salonu fryzjerskiego, z którego regularnie korzystamy lub takiego, który jest rekomendowany przez innych klientów. Pamiętajmy, że koloryzacja włosów to poważny zabieg i dla bezpieczeństwa naszych włosów, powinien być wykonany przez odpowiednio wykwalifikowane osoby.

5. Dobra farba do włosów

Zmiana koloru włosów to bardzo ważny moment w życiu kobiety, niekiedy utożsamiany z rozpoczęciem nowego etapu życia. Czy jest to powiązane ze sobą czy nie, wprowadzane zminay są bardzo ekscytujące, a uzyskanie pożądanego efektu cieszy nas przez długi czas. Farbowanie jest również momentem próby dla naszych włosów. Nie od dziś wiadomo, że zabieg ten ma duży wpływ na kondycję włosów, a często jej pogorszenie. Jednak producenci oferują coraz bezpieczniejsze rozwiązania i formuły, mające na celu koloryzację bez narażania stanu włosów.

Cechy dobrej farby do włosów

Przede wszystkim taka farba nie powinna wywoływać silnych reakcji alergicznych oraz nie podrażniać skóry. Aby się przekonać, czy farba jest bezpieczna dla naszego zdrowia, najlepiej jest wykonać próbę i odrobinę gotowej mieszanki nałożyć na skórę w niewidocznym miejscu. Jeśli po kilku minutach nic się nie dzieje, znaczy to, że farba jest bezpieczna. Dobra farba do włosów nine powinna ich obciążać, a wręcz przeciwnie, jej skład powinien być tak skomponowany, że oprócz koloryzacji, będzie również pielęgnować nasze włosy. Jeśli chodzi o skład, powinien on być oparty na produktach wyłącznie wysokiej jakości i nie zawierać amoniaku. Farba powinna mieć również przyjemny zapach, niestety wiele z nich wywołuje aż pieczenie i podrażnienie oczu. Zaletą dobrej farby do włosów będzie również przystępna cena.

Gdzie kupić dobrą farbę do włosów?

Dostępność preparatów koloryzujących jest ogromna. Farby do włosów możemy zakupić w większych marketach oraz drogeriach. Wybór jest naprawdę ogromny. Mamy bardzo wielu producentów, którzy oferują przeróżne ceny oraz mnóstwo kolorów i odcieni. Bardzo dobrze jest poświęcić dłuższą chwilę podczas zakupów i przyjrzeć się składowi. Jeśli nie jesteśmy pewni, którą wybrać, możemy skorzystać z pomocy salonu fryzjerskiego. Coraz więcej takich punktów oferuje klientom własne farby o wysokiej jakości. Farby typowo fryzjerskie mają bardzo dobry skład i są wykorzystywane coraz częściej, zastępując te, które zakupić można w sklepach i drogeriach.

http://www.olmik.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here