Farby do włosów opinie

Farbowanie włosów niesie ze sobą bardzo dużo korzyści. Zabieg ukrywa siwe włosy, w zależności od koloru może odmłodzić lub dodać powagi oraz kompletnie odmienić wizerunek. W dzisiejszych czasach nie tylko kobiety decydują się na farbowanie włosów, ale również coraz częściej są to mężczyźni, w których przypadku zmiana jest zazwyczaj dużo subtelniejsza. Kobiety jednak zdecydowanie częściej decydują się na radykalne zmiany. Oprócz wielu zalet, farbowanie ma również wiele wad. Najważniejszą i największą jest osłabienie włosów. Nie da się ukryć, że włosy po farbowaniu wymagają specjalnej pielęgnacji, by się wzmocnić i zregenerować, w innym przypadku mogą stać się matowe, suche, łamliwe, a nawet zacząć wypadać.

Rodzaje farb do włosów

Według opinii klientów najlepsze w stosowaniu są farby fryzjerskie. Mają one najlepszy skład, który najmniej ze wszystkich farb wpływa negatywnie na kondycję włosów. Choć są jednymi z droższych, to klienci często się na nie decydują.
Farby drogeryjne stawiają przed nami największy wybór kolorów, odcieni, ale również cen. Najtańszą farbę można zakupić już za około 10 złotych. Jednak wybierając farbę w drogerii lub markecie należy dokładnie przeczytać etykietę i sprawdzić, czy skład nie zawiera amoniaku, który szczególnie źle wpływa na stan włosów. W drogeriach można zakupić dobrej jakości farby, jednak trzeba wiedzieć, czego unikać w składzie, a co powinna zawierać formuła, by nie osłabić włosów, a je pielęgnować.

Opinie klientów o farbach do włosów

Pierwsze miejsce zajmuje farba do włosów L’oreal Majirel, która według opinii klientów nie wysusza włosów oraz ich nie niszczy. Specjalna formuła zapewnia delikatne refleksy oraz długotrwale intensywny kolor. Cena również jest bardzo przystępna. Drugie miejsce w rankingach zajmuje Joanna Color Naturia, która jest trwała i mocno napigmentowana. Jest także bezpieczna dla włosów i skóry głowy, posiada hipoalergiczny skład. Trzecia farba do włosów to Syoss Oleo Intense, która zawiera składniki odżywiające i dedykowana jest w szczególności włosom cienkim i podatnym na wysuszenie.

http://www.twardyszparag.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here