Już wkrótce ogólnopolskie zestawienie najlepszych fryzjerów według Internautów. Sprawdź, który zakład fryzjerski wygra w Twoim mieście.

Orły Fryzjerstwa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze salony fryzjerskie. Co najciekawsze to fakt, że werdykt jury Orłów Fryzjerstwa jest obiektywny i w pełni oddaje rzeczywisty poziom umiejętności fryzjerów. Dlaczego? Ponieważ kapitułą oceniającą są sami klienci salonów.

Cel programu

Nadrzędnym celem Orłów Fryzjerstwa jest wyróżnienie firm świadczącym usługi najwyższej jakości, stawiających na rozwój i ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, jak również wyznaczających kierunki w branży. 

Jak to działa?

Tytuł Orła Fryzjerstwa przyznawany jest na podstawie ocen klientów zamieszczonych w internecie. W celu ich zlokalizowania przeszukiwane są wszystkie wzmianki dotyczące salonu, które zarazem zawierają oceny. Wspomniane noty zostają przeliczone do 10 stopniowej skali, a następnie zsumowane. W ten sposób powstaje przejrzyste, a zarazem miarodajne zestawienie obrazujące poziom jakości usług prezentowany przez salony fryzjerskie.

Wiarygodność wspierana przez technologię

W trosce o rzetelność danych zestawienia opracowany został autorski algorytm wiarygodności ocen, zbudowany w oparciu o technologie microdata, którą wdrożyli już potentaci rynku tacy jak Google czy Facebook. Dzięki temu możliwe jest odnalezienie ogromnej ilości ocen, do których ciężko dotrzeć przeciętnemu użytkownikowi. 

Nagroda

Nagroda Orła Fryzjerstwa przyznawana jest wyłącznie salonom cieszącym się najwyższym uznaniem wśród klientów. W programie mogą wziąć wyłącznie firmy posiadające co najmniej 8/10 pkt. Spośród wszystkich salonów wybierane zostaną najlepsze w Polsce, województwach oraz miastach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here