Rzęsy 3D – opinie

Nasz wygląd to nasza wizytówka – każdego dnia w pracy, na spotkaniach biznesowych czy czysto towarzyskich, na randkach oraz wypadach za miasto z przyjaciółmi – zawsze staramy się wyglądać idealnie. To wszystko oczywiście jest możliwe przy zastosowaniu odpowiedniego makijażu oraz ciekawych tricków na poprawienie urody. Jednym z nich są rzęsy 3D – jakie są jednak opinie na ich temat?
Metod przedłużania rzęs jest co najmniej kilka. Największą popularnością w ostatnim czasie cieszy się jednak metoda rzęs trójwymiarowych. Polega ona na doklejaniu do jednej naturalnej rzęsy dwóch lub nawet trzech sztucznych rzęs. Efektem są więc niezwykle gęste rzęsy, z pewnością rzucające się od razu w oczy. Zdecydowanie też jest to wersja dla osób odważnych, posiadających idealnie gładką i czystą cerę bez zaskórników, w przeciwnym razie wzrok będzie przyciągany do skóry niezbyt idealnej – a to jedynie popsuje całościowy efekt.
Jeśli chodzi o rzęsy 3D – opinie są bardzo pozytywne, a liczba dziewczyn, które decyduje się na ten trwający nawet trzy godziny zabieg, jest coraz większa, a to mówi samo za siebie. Przyczyny są bardzo proste – efekt jest zniewalający, może utrzymać się nawet do sześciu tygodni, a my w tym czasie nie tylko nie musimy martwić się o makijaż, ale również zdecydowanie mocniej przyciągamy spojrzenia innych – zupełnie jak magnes.
Jeśli czytasz o rzęsach 3D opinie na pewno również wiesz, że musisz uważać na kilka czynników. Taki zabieg wymaga specjalnego potraktowania, musisz pamiętać na przykład, żeby nie stosować pod żadnym pozorem wodoodpornego tuszu do rzęs, henny, trwałej ondulacji, nie korzystaj z zalotek.
Nie każdy jednak może takie przedłużanie rzęs zrobić – istnieje kilka istotnych przeciwwskazań. Najważniejsze wśród nich to zaćma, jaskra, ropne zapalnie oczu, opryszczka powiek, zapalenie spojówek, zespół suchego oka czy infekcje wywołane rzez wirusy, bakterie lub grzyby.

http://www.glamourlook.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here