Toyota Corolla E11

Wśród samochodów produkowanych przez japońską markę motoryzacyjną Toyota model Corolla należy do najlepiej sprzedających się modeli nie tylko pośród tej marki, ale również pośród wszystkich samochodów tej klasy. Toyota Corolla E11 to natomiast ósma generacja tego modelu Toyoty po faceliftingu. Toyota Corolla E11 cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów z kilku powodów, ale przede wszystkim dlatego, że jest to samochód tani w utrzymaniu i sprawdzi się jako auto dla każdego. Jest zarówno dobry samochód kompaktowy dla mężczyzny, jak i dla kobiety, ale także jako samochód miejski, którym możemy dojeżdżać do pracy, na uczelnię, czy do szkoły.

Dostępne są różne wersje wyposażeniowe Toyoty Corolla E11. Są nimi Toyota Corolla E11 Linea Terra, Toyota Corolla E11 Linea Sol oraz Toyota Corolla E11 G6. Dodatkowo Toyota Corolla E11 w wersji Linea Terra dostępna jest w różnych możliwościach wyposażenia, które na polskim rynku oznaczone są odpowiednio numerami 1,2,3 oraz 4. Toyota Corolla E11 dostępna jest również w różnych wersjach silników. Z silnikiem benzynowym oraz z silnikiem diesla. Silniki benzynowe dostępne są w pojemnościach 1.3L, 1,4L, 1.6 oraz 1.8L. Natomiast silniki z napędem diesla dostępne są o pojemnościach 1.9L oraz 2.0L.

Każda z wersji Toyoty Corolla E11 to praktyczny samochód miejski, który jest odpowiedni dla każdego użytkownika. to dobre auto, aby dojeżdżać do pracy, do szkoły lun na uczelnię. To dobre auto zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Będzie to dobre auto również dla rodziny.

http://www.oytam.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak, jakby, tak jak
Następny artykułSzkoda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here